Tisztelt Szülők!

A nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC törvény 35. §, valamint a 22/2013.(III.22.) EMMI rendelet rendelkezéseinek alapján intézményünk minden évfolyamán megszervezzük az Etika és a helyette választható Hit-és erkölcstan tantárgy oktatását.
A törvényi előírások értelmében a szülő írásban nyilatkozhat, hogy gyermeke etikaoktatásban, vagy hit- és erkölcstan oktatásban kíván-e részt venni.

A szülői nyilatkozattételek időpontja a tanulók szüleinek az általános iskolai beiratkozás időpontja. Honlapunkról letölthető a nyilatkozattételhez szükséges dokumentum (Nyilatkozat etika, illetve hit és erkölcstan oktatásról), illetve online beiratkozás esetén a felületen kell megjelölni a kívánt tantárgyat.

A hit-és erkölcstan oktatásával kapcsolatban intézményünkkel a következő egyházi jogi személyek vették fel a kapcsolatot, jelezve, hogy szülői igény esetén vállalják iskolánkban a hit-és erkölcstan oktatás megszervezését:

Amennyiben a szülő a következő tanévre vonatkozóan az Etika, vagy a Hit-és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választását módosítani kívánja, az erre vonatkozó szándékát minden tanév május 20-ig írásban (Nyilatkozat) közli az igazgatóval és az érintett egyházi jogi személy képviselőjével. Amennyiben nem szeretnének változtatni, akkor nincs teendőjük.

Tanulói munkák 2023

+36-88/594-230      iskola@vorosberenyi.edu.hu  8220 Balatonalmádi, Táncsics utca 1.
ÁLLÁSLEHETŐSÉG