VESZPRÉMI TANKERÜLETI KÖZPONT

 

Tisztelt Intézményvezető Asszony/Úr!

 

Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján megállapítható, hogy az iskolák többségében az információk megosztása elsősorban online felületeken, sok esetben az iskola honlapján történik. Kiemelten fontosnak tartom, hogy a honlapon adott tárgykörben megbízható és hiteles információhoz jussanak az intézménybe járó tanulók és szüleik. Ennek érdekében kérem, hogy intézményük honlapján 2022. május 25-ig szíveskedjenek egy „Hivatalos közlemények”elnevezésű sávot létrehozni, amely a honlap kezdőoldalán megjeleníti az intézményvezető aktuális és kiemelt közleményeit. A korábbi közlemények visszakereshetősége érdekében szükséges továbbá egy „Hivatalos közlemények” elnevezésű menüpont létrehozása is, ahol a bejegyzések időrendben kerülnek tárolásra.

+36-88/594-230      iskola@vorosberenyi.edu.hu  8220 Balatonalmádi, Táncsics utca 1.
ÁLLÁSLEHETŐSÉG